szafy na wymiar warszawa

Szafy na wymiar

Szafy produkowane na indywidualne zamówienie to dobry pomysł dla wymagających, którzy chcą mieć wpływ na wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny swoich mebli. Szafy na wymiar to część naszej oferty adresowanej do osób, które najlepiej czują się w estetycznym otoczeniu. Utrzymanie czystości na dłużej nie sprawia żadnych trudności - funkcjonalna szafa zmieści nie tylko odzież domowników, ale także dodatki, buty, pościel czy ręczniki. To możliwe dzięki projektowi, który uwzględnia Twoje oczekiwania oraz ograniczenia przestrzenne konkretnego wnętrza. Szafy na wymiar to dobry pomysł, aby wykorzystać każdy centymetr kwadratowy powierzchni w Twoim domu.

Dlaczego warto zamawiać szafy na wymiar?

Zalet mebla, który od podstaw projektowany i wykonywany jest na indywidualne zamówienie, można wymienić wiele. Do najważniejszych należą:

  • elastyczność pod względem rozplanowania wewnętrznej przestrzeni- wieszaków, półek, szuflad, koszy na bieliznę
  • swoboda w wyborze miejsc, w których postawisz szafy na wymiar - doskonale wyglądają zarówno w niewielkim przedpokoju, jak również na całej ścianie w sypialni, pomagają zagospodarować luki pod schodami czy problematyczne skosy
  • możliwość wyboru koloru oraz kształtu mebla - pełna lub częściowa zabudowa, rodzaj drzwi przesuwnych.

Nasze szafy na wymiar produkowane są dla mieszkańców miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Słowem – wszędzie tam, gdzie jesteśmy w stanie dojechać, wykonać dokładny pomiar, służyć radą oraz dostarczać nowoczesne i komfortowe meble.