O firmie

 

      

W LAMIX naszą specjalnością są meble kuchenne na zamówienie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonujemy efektowne zestawy meblowe przeznaczone do każdego wnętrza, w tym między innymi kuchnie na wymiar, a także meble do innych pomieszczeń, w tym łazienek, garderób, sypialni czy salonów.

Nasze meble kuchenne na wymiar wyróżniają się efektownym dopracowaniem, szczegółowym wykończeniem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wśród najczęściej zamawianych w LAMIX mebli do kuchni znajdują się zestawy wykończone płytami lakierowanymi MDF oraz z płyt melaminowych drewnopodobnych. Wybór rodzajów i kolorów materiałów na fronty, blatów oraz dodatków meblowych jest u nas jednak znacznie szerszy, dlatego z pewnością będą mogli dopasować Państwo coś do swojego gustu. Również współpracujemy z firmą kamieniarską. Nasze meble mogą być także wyposażone w markowy sprzęt AGD oraz sprzęt sanitarny.

 

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie miasta Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach. Prosimy o kontakt, dojedziemy, pobierzemy wymiary, wykonamy projekt i pomożemy w wyborze najlepszych materiałów. Realizujemy także projekty powierzone.

 

Zapraszamy!