Jak działamy

 

 

kuchnie na wymiar warszawa cena          Pracę ze zleceniodawcą rozpoczynamy od umówienia wizyty projektanta w miejscu przyszłej realizacji projektu. Na spotkaniu omawiane są wstępne założenia, dokonywany jest pomiar, (łącznie z rozpoznaniem przyłaczy, ścianek i co za tym idzie ewentualnych przeróbek) oraz jeśli to możliwe zostają ustalone materiały.

      Etap drugi to praca nad projektem do momentu ustalenia ostatecznej, satysfakcjonującej zleceniodawcę wersji. Projektant wspólnie z klientem precyzuje kwestię materiałów, elementów wyposażenia mebli (zawiasy, prowadnice, uchwyty itp). Dokonywany jest również wybór sprzętu AGD i/lub sanitarnego.  

         

      Końcowym etapem jest sporządzenie wyceny kosztów oraz  terminu realizacji  projektu. W chwili podpisania umowy zleceniodawca wpłaca zaliczkę, determinującą rozpoczęcie cyklu produkcyjnego. Proces montażu trwa zazwyczaj od dwóch do siedmiu dni (w zależności od zakresu prac oraz stopnia skomplikowania projektu). W razie potrzeby zapewniamy instalatora z uprawnieniami do podłaczeń elektrycznych, gazowych oraz wodnych.